המשרד מתמחה באדריכלות ועיצוב פנים של בתים פרטים, דירות יוקרה , פנטהוזים מתחמי משרדים וחנויות.

היתרון המרכזי של הסטודיו הוא השילוב בין אדריכלות לעיצוב פנים, תכנון אדריכלי מוקפד תואם את האורח החיים שלכם ועיצוב פנים כמקשה אחת בסגנון מודרני עם נגיעות ייחודיות המאפיינות את היד והקו העיצובי שלי, השילוב בין השניים מאפשר לי להגיע לתוצאה חלומית, נכונה ומדויקת. 

עוד בתכנון הראשוני והגשת ההיתר המחשבה על הפרטים הקטנים כבר בראשי , תוך התחשבות בלתי פוסקת על הצרכים שלכם ואיכות החיים הגבוהה שאני שואפת לייצר עבורכם ,התנהלותכם כמשפחה בבית אנחנו מתקדמים שלב אחר שלב בדרך להפוך את החלום למציאות. 

אחת מתכונות האופי שלי היא פרפקציוניזם ששואף לדיוק ושלמות.


כל פרויקט שאני מתחילה מקבל עבורי חשיבות מיוחדת , אני מתייחסת אליו היה הבית שלי מתחילתו ועד סופו, ניכר אצלי הירידה לרזולוציות נמוכות מאוד ומחשבה על כל פרט ופרט עד לרמות הקטנות ביותר, כחלק מהמטרה לייצר ייחודיות בשירות וחוויה ללקוח, התכון, העיצוב, הליווי והפיקוח נעשים ע"י בלבד ויחד אנחנו צועדים יד ביד בדרך של עבודה, חברות, והמון חוויות עד הסוף.


בארסנל שלנו עשרות פרויקטים שביצענו ועל כן אנחנו יודעים לתת חבילה מלאה כזו שתוריד המון מהגב שלכם ותיתן לי לגרום לכם שקט נפשי בתוך כל הבלגן.


אני מאמינה כי למידה והעשרת הידע היא המפתח ליצירת פרויקטים נפלאים, ולכן גם אני תמיד רוכשת עוד ידע, חומרים חדשים, תוכנות, שיטות בנייה, שיטות עבודה, הנדסת אנוש, תערוכות והרצאות.

זאת כדי להיות תמיד מעודת ויעילים ולספק לכם את החוויות הטובות והמקצועיות ביותר. 


YOU COME TO ME, YOU COME HOME


ליצירת קשר עם המשרד - התקשרו : 054-562-3011

logo בניית אתרים